Skip navigation

Nejlepší ovoce z evropy

Jméno Pfanner znamená jedna rodina, jeden podnik, jedna značka a jedna filozofie: Vydáme ze sebe to nejlepší, abychom z darů přírody vyrobili pomocí nejmodernějších zpracovatelských technologií kvalitní produkty. Na tomto pevném základě mohou stavět naši obchodní partneři, neboť nabízíme stejné kvalitní koncentráty a aromata ovocných džusů a ovocná pyré, jež používáme také pro značku Pfanner.

Vybrané zboží

Máme kořeny v Evropě a zde se také dobře vyznáme. Neustále hledáme to nejlepší z Evropy: Například v Rakousku a ve východních sousedních zemích panuje perfektní klima pro pěstování nakyslých jablek a hrušek. V jihoitalském regionu Basilicata se zase daří nejšťavnatějším broskvím, meruňkám a rajčatům. Přímo v těchto oblastech zpracováváme na slunci uzrálé ovoce, abychom optimálně zachovali jeho čerstvost a autentickou chuť. Aby se mohlo ideálně rozvinout plné aroma plodů, klademe zvláštní důraz na zralost a vybranou kvalitu. Jen takové plody, které se nacházejí v optimálním stavu zralosti, se pečlivě zpracují.

Udržitelné ovocnářství

Dbáme na to, aby ovoce splňovalo podmínky udržitelného rozvoje. Podle tohoto předpokladu se kupuje jen zralé ovoce. Abychom se tomuto kritériu co nejvíce přiblížili a mohli ještě lépe řídit kvalitu, provozujeme vlastní a z části BIO certifikované plantáže s ekologickým pěstováním ovoce:

– odrůdově pravé ovoce se zvláštním aromatem,
– pěstování druhů, které jsou přírodně odolné a potřebují tak méně přípravků pro ochranu rostlin,
– úsporné zacházení s hnojivy a pesticidy pro jejich menší a kontrolované zbytkové množství,
– lepší řízení sklizně a zpracování při optimálním stavu zralosti.

Naší devízou je co nejvíce PŘÍRODNÍ produkt.

Pfanner Halbfabrikate in Laborumgebung

Zpracování pomocí nejmodernějších technologií

Naším nejvyšším cílem je výroba produktů z darů přírody. Proto při zpracování ovoce postupujeme s maximální pečlivostí. S celou řadou nejmodernějších technologií se nám daří vyrábět z čerstvě sklizených surovin nejlepší koncentráty a aromata ovocných džusů a ovocná pyré.

Autentická a plná ovocná chuť

Vysoce moderní, rychlé a šetrné zpracování ovoce nám umožňuje dosáhnout nejlepší kvality a nefalšované chuti ovoce, takže dokážeme plnit vysoké požadavky našich zákazníků na kvalitu.

Pečlivá výroba pro nejlepší kvalitu

Tím, že na každé úrovni výrobního procesu dodržujeme vysoké standardy kvality, které kontrolují externí certifikační orgány pomocí rozsáhlých kontrol a analýz, se nám daří neustále zlepšovat výrobní procesy a zajišťovat vysokou kvalitu našich výrobků.

Pfanner Schälchen mit Fruchtpürees

Proměna v kvalitní polotovary

Vedle výroby ovocných šťáv a džusů a ledových čajů má firma Pfanner více než 80 let zkušeností se zpracováním ovoce. V průběhu let jsme si vytvořili vynikající odborné kompetence v oblasti polotovarů. Kromě toho nabízí Pfanner také celou řadu těchto kvalitních ovocných výrobků v certifikované BIO kvalitě a kvalitě kojenecké výživy.

Přímé šťávy – koncentráty ovocného džusu – FTNF aromata ovocných šťáv

Naším nejdůležitějším dodavatelem je příroda: Naše přímo vylisované šťávy, koncentráty ovocných džusů a FTNF aromata ovocných šťáv se vyrábějí z čerstvých, zdravých a zralých plodů a žádným způsobem se nefalšují, což by se mohlo stát například přidáním cukru nebo kyselin. Zpracují se tak, aby se nezměnily ani senzorika, ani nutriční hodnoty a aby tak odpovídaly originálnímu ovoci.

Ovocné pyré a koncentráty pyré

Naše ovocná pyré a koncentráty pyré poskytují přírodní, nefalšovanou ovocnou chuť v kombinaci s příjemným pocitem v ústech, což se skvěle hodí pro další zpracování na ovocné džusy, nektary, smoothie, džemy, ovocné náplně a dresinky.

Certifikovaná výroba

Naše ovocná pyré, koncentráty ovocných džusů a FTNF aromata ovocných šťáv splňují doporučení FAO/WHO Joint Expert Commitee on Food Additives (JECFA), FAO/WHO Joint Meeting on Pesticides Residues (JMPR) a specifikace Komise pro Codex Alimentarius.

Logo Austria Bio Garantie
Fairtrade Logo
SGF Logo
Kosher Logo
IFS Food Logo
Halbfabrikate in Glasflaschen

Naše produktové portfolio

Pfanner Halbfabrikate in Fässer

Naše služby

Nabízíme na míru šité produktové portfolio pro váš obchod!

Hledáte výkonného subdodavatele v oblasti polotovarů? Využijte také přidané hodnoty Pfanner a najděte společně s námi na míru šité řešení zpracování ovoce pro vaše individuální požadavky a specifikace. Každodenní spolupráce se zajímavými zákazníky a spolehlivými partnery a dodavateli nás motivuje a fascinuje. Přitom stále dbáme na jasnou a čestnou komunikaci ve prospěch všech zúčastněných.

Optimalizovaná logistika

Pfanner nabízí jako výrobce přírodních ovocných a zeleninových ingrediencí nejlepší suroviny od jednoho dodavatele a umožňuje přitom nekomplikované skladování, čímž se vyhnete zbytečným nákladům na logistiku.

Fundované know-how pro zpracování ovoce

V naší rodinné firmě využíváme dlouholeté zkušenosti a kompetence ve vývoji v oblasti kvalitního zpracování ovoce. Navíc máme technologické know-how a vědomosti o tom, jak jsou jednotlivé složky vzájemně kompatibilní a co se u příslušné receptury musí dodržovat. Naši zákazníci se proto již více 160 let spoléhají na vysokou kvalitu výrobků, nejlepší chuť a garantovanou stabilitu výrobků.

Pfanner Produktionsstandort Policoro

Výrobní závody

Vybrané suroviny se zpracovávají pomocí nejmodernějších zpracovatelských technologií ve 4 výrobních závodech v Evropě: Enns (AT), Lauterach (AT), Policoro (IT) a Bar (UA).

Kontaktní osoba

Dipl. Ing. Hans-Jürgen Sachs
hans-juergen.sachsnoSpam(@)pfanner.com

Landkarte mit den 4 Produktionsstandorten