Skip navigation
Abfüllung von Getränken in Glasflaschen

Zakázkové stáčení

Pfanner umí nejen vyrábět ovocný džus!

Naši zákazníci nás znají a cení si nás nejen jako značkového výrobce, ale také jako profesionálního partnera pro zakázkové stáčení nápojů. V oblasti Co-Packing nabízíme jako zakázková firma pro stáčení nápojů individuální řešení pro ovocné džusy, ovocné nápoje (standardní, bio a přímo lisované šťávy), vína, energetické nápoje, ledové čaje, speciální nápoje a další perlivé nápoje. Díky našim dlouholetým zkušenostem s výrobou nápojů se rádi zapojíme do vaší zakázky jako kompetentní partner pro zakázkové stáčení. Vašim vizím se s námi jako koproducentem nekladou (téměř) žádné meze.

Vývoj výrobků Pfanner: svěží a inovativní

Profitujte z mezinárodního know-how ve spojení s vlastním sestaveným profesionálním týmem v oblasti zakázkového stáčení. Společně s vámi realizujeme na míru šité komplexní řešení od vývoje až po dodání výrobků!

Držíme krok s dobou

Moderní výrobní podniky, vysoké standardy a vynikající řízení kvality zajistí vašemu nápadu na produkt profesionální realizaci. Ambiciózní řešení podpoříme naší vysokou flexibilitou a včasným provedením. Dobré služby jsou základem pro úspěšnou spolupráci a znamenají pro nás: čestnost, rychlé doby reakce, důvěru, poctivou kvalitu, partnerství!

Reference

Naši zákazníci oceňují firmu Pfanner jako výkonný a spolehlivý zakázkový podnik pro stáčení nápojů! Společně s více než 60 partnery nejrůznějších velikostí neustále přinášíme nové prvky. Ať už se jedná o Evropu, Afriku, Asii, nebo USA, již mnoho let úspěšně realizujeme projekty Co-Packing optimalizované pro vaše potřeby. Přesvědčte se o tom sami!

Kontaktujte nás a pusťte se společně s námi do realizace vašich nápadů!

Abfüllung von Weichpackungen auf Förderband

Naše nabídka měkkých obalů

Abbildung des Sortiments an Weichpackungen zur Lohnabfüllung
Unser Sortiment an Weichpackungen ist vielfältig. Wir finden bestimmt die beste Lösung für Ihr Produkt.

Tón v tónu se životním prostředím: Dřevo je nejdůležitější složkou recyklovatelného nápojového kartonu a představuje jako přírodní obnovitelná surovina důležitý aspekt udržitelnosti obalu. Moderní generace spotřebitelů přitom v obalech z kartonu spatřuje symbol denní potřeby, čerstvosti a bezpečnosti.

Všechny kartonové obaly Pfanner nesou značku FSC, která zaručuje, že obal pochází z odpovědného lesního hospodaření a obnovitelných zdrojů: Systém FSC zajišťuje využití lesů podle ekonomických, sociálních a ekologických potřeb dnešních a budoucích generací.

Díky nepropustnosti pro světlo a kyslík, snadnému nalévání, zajištění proti odkapávání a rozmanitosti možností potisků a vzhledu jsou kartonové obaly speciálním řešením nové generace! Použití obnovitelných zdrojů, redukce emisí CO2, nižší spotřeba energie a pitné vody při výrobě, recyklovatelnost a účinnost při přepravě a v logistice se zaměřují na ochranu životního prostředí.

Abfüllung von Dosen auf Förderband

Naše nabídka plechovek

Abbildung des Dosensortiments zur Lohnabfüllung
Unser Sortiment an Dosen ist vielfältig. Wir finden bestimmt die beste Lösung für Ihr Produkt.

S plechovkami se v každém ohledu snadno manipuluje: Snadno se přepravují, jednoduše se otevírají, snadno a rychle se vychladí. Jako jednotlivě podávané balení v kombinaci s balením Multipack se plechovka stává nepřekonatelným obalem denní potřeby v oblasti zakázkového stáčení!

Plechovka nabízí díky efektivním nákladům a objemu pro výrobu, skladování a logistiku velké výhody také pro výrobce nápojů: Jako obal, který 100% nepropouští světlo ani plyn, zaručuje optimální kvalitu obsahu a zároveň dlouhou trvanlivost. Na základě značného snížení podílu materiálu odpovídá v současnosti hmotnost plechovky jen čtvrtině předchozích plechovek z 50. let 20. století. Se stěnami tenčími než lidský vlas a s globálně rostoucím podílem recyklace chrání životní prostředí a vede k opakovanému opětovnému zhodnocení přírodních zdrojů.

Také pro obchod nabízí plechovka několik výhod: Jako „miniaturní reklamní sloup“ poskytuje díky lesklým dekorům nekonečné možnosti vzhledu a nabízí potenciál i do budoucnosti. Je prostorově úsporná v regálu a ušetří tak navíc obchodu vysoké náklady na manipulaci. Pokud spotřebitel hliníkovou plechovku vrátí do správného oběhu, lze ji znovu používat navěky.

Abfüllung von Getränken in Glasflaschen

Naše nabídka skleněných láhví

Abbildung des Sortiments an Glasflachen zur Lohnabfüllung
Unser Sortiment an Glasflaschen ist vielfältig. Wir finden bestimmt die beste Lösung für Ihr Produkt.

Skleněné láhve jsou hermetické, neutrální a tvarově stálé: Jsou „všestranným talentem“ mezi jednorázovými i vratnými obaly. Na rozdíl od PET láhví nejsou zdroje skla omezené. Dokud bude písek na poušti, lze z křemíku vyrábět skleněné láhve.

Sklo jako recyklovatelný multitalent zachovává čistotu obsahu jako žádný jiný obalový materiál! Směrem dovnitř i ven je sklo hermeticky nepropustné, zamezuje interakcím mezi obsahem a obalem a chrání tak potraviny všeho druhu. Sklo vylučuje všechny procesy chemické výměny jako pohlcování vlhkosti nebo ztrátu CO2 a garantuje tak při správném skladování původní kvalitu obsahu i po delší době skladování.

Abfüllung von Getränken in PET-Flaschen

Naše nabídka Pet láhví

Abbildung des Sortiments an PET-Flaschen zur Lohnabfüllung
Unser Sortiment an PET-Flaschen ist vielfältig. Wir finden bestimmt die beste Lösung für Ihr Produkt.

Díky komfortní manipulaci, nízké hmotnosti, opětovné uzavíratelnosti a nerozbitnosti jsou PET láhve oblíbenou alternativou skleněné láhve. Nízká hmotnost kromě toho podporuje nízkou spotřebu energie při výrobě láhve a umožňuje přepravu podstatně větších množství materiálu než u skleněných láhví, což přispívá k ochraně životního prostředí.

Naše PET láhve neobsahují změkčovadla, proto lze bez obav pít rovnou z praktických plastových láhví o objemu 0,5 l, 1,0 l nebo 1,5 l. Pokud je spotřebitelé vrátí do správného oběhu k recyklaci, lze PET láhve také řádně recyklovat a používat navěky. Pomozte nám zajistit, aby plastové láhve nekončily v moři a mohly tak být ušetřeny cenné suroviny.